+421-36-7577-600
reception@chateau-bela.com
Belá 1, 943 53, Slovakia

Bezpečnostné opatrenia COVID-19 v Château Béla

V Château Béla je zdravie, bezpečnosť a pohodlie našich hostí a kolegov vždy naším hlavným záujmom. Spĺňame všetky aktuálne nariadenia stanovené vládou Slovenskej republiky:

  1. Každý hosť nad 10 rokov s platnou rezerváciou, sa musí pri príchode preukázať platným občianskym preukazom/cestovným pasom, a platným potvrdením o absolvovaní RT-PCR alebo antigénovým testom na COVID-19 s negatívnym výsledkom novším ako 72 hodín (a následne každých 72 hodín počas trvania pobytu) alebo potvrdením o platnej výnimke z testovania podľa vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Podľa hygienických opatrení Slovenskej republiky hotel neubytuje hostí, ktorým bola nariadená karanténa.
  2. Podľa hygienických opatrení Slovenskej republiky, je povinné prekrývanie horných dýchacích ciest, ktorá zahŕňa zakrytie úst a nosa respirátorom FFP2 bez výdychového ventilu vo verejných priestoroch hotela. Výnimka z tejto povinnosti sa vzťahuje na deti do 6 rokov.
  3. Pred vstupom do verejných priestorov hotela vás prosíme o dodržiavanie dezinfekcie rúk.
  4. Každý hosť musí vstúpiť do hotela cez hlavný vchod, kde mu náš recepčný tím odmeria telesnú teplotu. V prípade, ak bude hodnota nameranej teploty počas pobytu vyššia ako 37℃ alebo hosť prejaví niektorý zo symptómov ochorenia COVID-19, hotel si vyhradzuje právo hosťa neubytovať.
  5. V prípade symptómov ako horúčka, kašeľ a dýchavičnosť, je nevyhnutné, aby hosť zotrval na hotelovej izbe. Zároveň je potrebné, aby hosť informoval hotelovú recepciu o priebehu ochorenia prostredníctvom telefónu. Po spozorovaní týchto príznakov Vám pomôžeme so zabezpečením testovania a ďalšej lekárskej pomoci.
  6. Počas ubytovania sa vám ponúkneme visačku na kľučku „Nevstupovať do izby“, čo znamená, že zatiaľ čo všetky služby zostávajú dostupné, naši zamestnanci nevstúpia do vašej izby počas vášho pobytu, pokiaľ o to vyslovene nepožiadate (servírovanie jedál izbového servisu, doručenie batožiny, výmena uterákov a pod.).

V týchto náročných časoch neustále udržiavame najvyššiu úroveň našich služieb a bezpečnostný štandard vo všetkých priestoroch hotela.

Vylepšené štandardy čistenia a dezinfekcie
Okrem našich už aj tak vysokých štandardov hygieny, sanitácie a čistenia sme zvýšili aj naše pravidelné antivírusové dezinfekčné opatrenia vo všetkých priestoroch hotela. Patria sem kľučky dverí, zábradlia, tlačidlá výťahu, telefóny a ďalšie často dotýkané povrchy. Aby sme vám počas pobytu zvýšili pocit bezpečia, súčasťou vybavenia izieb sú teraz aj dezinfekčné prostriedky na ruky.

Dezinfekčné prostriedky a prostriedky osobnej ochrany
Sanitačné stanice sú k dispozícii vo verejných priestoroch nášho hotela. Pri výkone svojich povinností nosia naši zamestnanci masky na prekrytie horných dýchacích ciest.

Reštaurácia, Raňajkový salón a Bar
Odporúčaná vzdialenosť medzi každým hosťom je prísne dodržaná. Naši zamestnanci neustále zabezpečujú, aby boli vždy rešpektované najvyššie hygienické štandardy. Samozrejmosťou je tiež  možnosť servírovania jedál izbového servisu.

Tešíme sa, až vás privítame v bezpečnom prostredí Château Béla!
Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.