Hotel Château Béla - Sila ticha

Belá 1, Belá, 943 53, Slovakia (Slovak Republic) Telefón: +421-36-7-577-600, +421-905-502-345 Email: reservation@chateau-bela.com

Čarovná atmosféra priestorov hotela, jeho 44 izieb a apartmánov je pozoruhodná vďaka prvotriednemu, luxusnému štýlu, mimoriadnemu vkusu a materiálom, ktoré boli použité na obnovu a zariadenie týchto priestorov. Zariadenie je kombináciou štýlu a individuality až do posledného detailu, aby vytvorilo pre hosťa atmosféru, ktorá vysoko predstihuje atmosféru tradičného pobytu v hoteli.

Hostia majú možnosť výberu z piatich kategórií izieb nefajčiarskych, zväčša klimatizovaných izieb. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, internetovým pripojením, telefónom, televízorom s množstvom programov, minibarom a trezorom.

  • 1Izby a príplatky
  • 2Údaje hosťa a platba
  • 3Potvrdenie rezervácie

2 Deluxe izba - Sila ticha

Ak Vás fascinujú priestory, ktoré dýchajú históriou a túžili by ste sa vrátiť aspoň na jeden deň do minulosti a vyskúšať si život veľkomožných pánov a paní, vyberte si naše Deluxe izby s historickou noblesou a snívajte ako panstvo storočia pred Vami! V Château Béla Vám ponúkame izby umiestnené na prízemí i poschodí v dvoch krídlach kaštieľa.

Sila ticha

Od350.00/ izba/ 2 noci

2 Junior apartmán - Sila ticha

Zažite súkromie a komfort v jednom z našich exkluzívnych Junior apartmánov. Užite si vo dvojici alebo s rodinou spálňu prepojenú s obývacou miestnosťou. Nezabúdame ani na páry s deťmi, Vaše deti priestrannosť tohto apartmánu určite ocenia! V luxusnej kúpeľni je potrebné vybavenie, aby ste sa cítili ako doma.

Sila ticha

Od390.00/ izba/ 2 noci

2 Svadobný apartmán - Sila ticha

Užite si po pretancovanej noci v našom svadobnom apartmáne obrovskú kúpeľňu s vírivkou a priestrannú izbu s manželskou posteľou. Zakončite Váš deň D alebo svadobný víkend romantickou bodkou. Svadobný apartmán s dlhými závesmi je splneným snom každej nevesty romantičky. Plusom je jedinečné prostredie v okolí kaštieľa Château Béla. Po Vašej polovičke to bude druhá vec, ktorú po prebudení vzhliadnete. Stále odolávate?

Sila ticha

Od430.00/ izba/ 2 noci

2 Château Béla apartmán - Sila ticha

Luxus a útulné pohodlie nájdete v Château Béla apartmáne. Vyberaný vkus podčiarknutý eleganciou, mäkké vankúše, kvalitné materiály, voňavé čerstvé kvety vo váze. Nestarajte sa o nič, my sa postaráme o Vás! Apartmán Château Béla je stvorený pre Vás.

Sila ticha

Od430.00/ izba/ 2 noci

Vybavenosť

Všeobecné
Reštaurácia, Záhrada, Terasa, Nefajčiarske miestnosti, Výťah, Bezpečnostný trezor, Úschovňa batožiny, Garáž, Detské ihrisko, Súkromné kino.
Aktivity
Sauna, Parný kúpeľ, Fitness centrum, Masáže, Vonkajší bazén, Snookrový stôl, Stolný futbal, Tenis, Segway, Gril.
Služby
Izbový servis, Zariadenia pre schôdzky/bankety, Babysitting/Služby pre deti, Práčovňa, Žehlenie, Predaj suvenírov/darčekových predmetov, Turistické informácie, Kopírovanie, Zabezpečenie vstupeniek.
Internet
Bezplatné. WiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch a je bezplatné.
Parkovanie
Parkovanie je bezplatné pre hostí hotela.

Pravidlá

Príchod
Od 14:00 hod.
Odchod
Do 10:00 hod.
Storno podmienky
Hosť môže zrušiť rezerváciu bezplatne do 7 dní pred príchodom. V prípade zrušenia rezervácie alebo nedostavenia sa, hosťovi bude účtovaný poplatok vo výške 100 % percent z celkovej ceny rezervácie. Platné pre rezervácie balíkov.
Deti a prístelky
Všetky deti do 3 rokov majú pobyt bezplatný pri použití existujúcej postele. Jedno dieťa do 3 rokov má pobyt bezplatný pri použití detskej postieľky. Deti medzi 4 a 8 rokov majú prísteľku za € 25,00/ noc, deti medzi 9 a 12 rokov za € 30,00/ noc a deti medzi 13 a 15 rokov za € 35,00/ noc. Staršie dieťa alebo dospelý má prístelku za cenu € 60,00/ noc.
Domáce zvieratá
Za malé, čistotné a trénované domáce psíky hotel účtuje € 25,00 na noc/ psík. Psíky sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Slepecké psy pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov. Tento zákaz sa netýka slepeckých psov.
Akceptovanie kreditných kariet
Hotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard and Maestro sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

+421-36-7577-600, +421-905-502-345, reception@chateau-bela.com