Konferencie & Stretnutia

Hotel ponúka vo všetkých svojich konferenčných priestoroch a salónoch kombináciu veľkolepej atmosféry s vymoženosťami modernej techniky. Či si prajete obchodné alebo privátne recepcie, úspešné konferencie, o Vaše predstavy a potreby sa postará tím profesionálov. Vyberte si tú správnu miestnosť pre Vaše konferenčné stretnutia a splňte si všetky individuálne potreby.

Konferenčná sála

Konferenčná sála je vhodným a exkluzívnym priestorom pre akékoľvek udalosti, stretnutia, incentívy, či kongresy pre svoje technické vymoženosti, praktickú polohu / vestibul / sklad a očarujúci podmanivý výhľad na romantické záhrady kaštieľa.

Gobelínový salón

Na súkromné obchodné stretnutia, biznis jednania či menšie konferencie je veľmi vhodný Gobelínový salón, ktorého kapacita je 24 osôb a ponúka úplné pohodlie pre privátnu a ničím nerušenú atmosféru.

Orangerie

Orangeria je najexkluzívnejším miestom pre Vaše podujatie. Je to reprezentačná miestnosť, ktorá poskytuje eleganciu a luxus. Táto baroková sála je ako ušitá pre podujatia, svadby, malé koncerty a galavečere.

Hala Béla

Hala Béla je najväčšou halou s kapacitou 420 osôb. Je výborným priestorom pre podujatia obrovských dimenzií, trhov, koncertov, či tanečných osláv.


Konferencie a stretnutia v Château Béla

Kliknite a získajte viac informácií o našich zariadeniach a službách.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Mgr. Katarína Dubecová, email: banqueting@chateau-bela.com