Cesta k destinácii:

Château Béla sa nachádza v malebnej dedinke Belá na južnom Slovensku, neďaleko hraníc s Maďarskom. Belá sa nachádza iba 10km od mesta Štúrovo (Slovensko) a stredovekého mesta Esztergom (Maďarsko). Najbližšie letiská sú Budapešť (90km), Bratislava (130km) a Viedeň (190km). Veľmi radi pre Vás zabezpečíme odvoz z letiska aj na letisko. Ak cestujete autom, odporúčame Vám kliknúť tu a vstúpiť do GoogleMaps alebo si môžete zadať GPS adresu Belej nasledovne N 47°49.875' E 18°35.783' do Vášho navigačného systému.

Platba:

Hotel Château Béla akceptuje nasledovné platobné karty: VISA, MasterCard. Maestro, VISA Electron a MasterCard Electron sú akceptované v prípade zadania identifikačného kódu či PIN kódu. Château nemá licenciu na prevádzkovanie zmenárne valút. Menou Slovenskej republiky je EUR a za služby hotela sa platí iba v EUR, v hotovosti či kreditnou kartou na recepcii hotela.

Domáce zvieratká:

Za čistotné a trénované domáce psíky hotel účtuje 20 EUR na noc/psík. Cena zahŕňa 20% DPH. Psíky sa môžu pohybovať iba v spoločnosti majiteľa a na vôdzke. Slepecké psy pobudnú v hoteli so svojim majiteľom zdarma. Psy majú zákaz vstupu do reštaurácie, barov, salónov a konferenčných priestorov. Tento zákaz sa netýka slepeckých psov.

Ochrana a bezpečnosť:

Aj keď má Château Béla svoj vlastný bezpečnostný tím, ktorý zabezpečuje bezpečnosť a ochranu na celom území kaštieľa, ďalšie opatrenia zariadime na základe požiadavky klienta. Všetky izby v hoteli Château Béla sú vybavené ohňovzdornými dverami a stenami, detektormi dymu a trezormi. Evakuačné požiarne tréningy sa uskutočňujú v spolupráci s miestnymi požiarnikmi podľa predpisov.

Fajčenie:

Izby, salóny a reštaurácie sú nefajčiarske priestory. Fajčenie je povolené v našom Lobby bare a na terase.

Víza:

Občania EU, USA a Canada nepotrebujú víza pre pobyt Slovenskej republike. Občania iných krajín sú povinní požiadať o vízum k vstupu na územie Slovenskej republiky. Pred cestou prosíme kontaktujte národné informačné služby kontaktujte, nakoľko tieto podmienky môžu byť zmenené.

Napätie:

Napätie v hotelových zásuvkách európskeho typu je 220 voltov. Hotel má k dispozícii dostatok adaptérov a konventorov pre potreby ctených hostí.

Počasie:

Južné Slovensko má mierne kontinentálne podnebie. Najhorúcejšími mesiacmi sú júl a august (28-30°C , 82-86°F), najchladnejšími december a január, kedy teploty klesnú až na -15°C alebo 5°F. ˃˃˃

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

+421-36-7577-600, +421-905-502-345, reception@chateau-bela.com