+421-36-7577-600
reception@chateau-bela.com
Belá 1, 943 53, Slovakia

DOČASNÉ OBMEDZENIA V HOTELI – platné od 10.6.2021 

Na základe aktuálnych nariadení vlády Slovenskej republiky si vám dovoľujeme dať do pozornosti nasledovné dočasné podmienky:

Reštaurácia

 • Stravovanie v reštaurácii a na terase alebo v izbe je k dispozícii denne od 12:00 do 22:00 (kuchyňa do 21.30).
 • Raňajky sú servírované denne od 7:00 do 10:00. Izbová služba je k dispozícii a je zahrnutá v cene ubytovania. O výbere a čase raňajok, prosím, informujte recepciu hotela do 20:00.

SPA, fitnescentrum a vonkajší bazén

 • SPA areál s fínskou saunou a parným kúpeľom je k dispozícii denne od 16:00 do 20:00. Maximálna povolená kapacita je 10 hostí. Pre rezerváciu konkrétneho času, prosím, kontaktujte recepciu hotela (časové intervaly závisia od dostupnosti). V súlade s platnými hygienickými opatreniami Slovenskej republiky je vyžadovaný platný doklad o absolvovaní testu na antigén COVID-19 s negatívnym výsledkom novším ako 24 hodín (a každých 24 hodín počas pobytu) alebo testu RT-PCR COVID-19 s negatívnym výsledkom novším ako 72 hodín (a každých 72 hodín počas pobytu) pre vstup do SPA areálu pre všetkých hostí starších ako desať rokov. Táto požiadavka neplatí pre hostí, ktorí majú platný doklad o výnimke z tejto požiadavky v súlade s predpisom Úradu verejného zdravotníctva.
 • Fitnescentrum je k dispozícii denne od 7:00 do 22:00. Maximálna povolená kapacita je 10 hostí. Pre rezerváciu konkrétneho času, prosím, kontaktujte recepciu hotela (časové intervaly závisia od dostupnosti).
 • Vonkajší bazén je k dispozícii denne od 10:00 do 20:00. Maximálna povolená kapacita je 25 hostí. Pre rezerváciu konkrétneho času, prosím, kontaktujte recepciu hotela (časové intervaly závisia od dostupnosti).
 • Masáže sú k dispozícii a je možné ich rezervovať na recepcii hotela.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA COVID-19 V CHÂTEAU BÉLA

V Château Béla je zdravie, bezpečnosť a pohodlie našich hostí a kolegov vždy naším hlavným záujmom. Spĺňame všetky aktuálne nariadenia stanovené vládou Slovenskej republiky:

 1. Každý hosť nad 10 rokov s platnou rezerváciou, sa musí pri príchode preukázať platným občianskym preukazom/cestovným pasom. V súlade s hygienickými opatreniami Slovenskej republiky bola podmienka preukázania sa platným negatívnym testom na COVID-19 zrušená. Podľa hygienických opatrení Slovenskej republiky hotel neubytuje hostí, ktorým bola nariadená karanténa.
 2. Podľa hygienických opatrení Slovenskej republiky, je povinné prekrývanie horných dýchacích ciest, ktorá zahŕňa zakrytie úst a nosa respirátorom FFP2 alebo rúškom vo verejných priestoroch hotela. Výnimka z tejto povinnosti sa vzťahuje na deti do 6 rokov.
 3. Pred vstupom do verejných priestorov hotela vás prosíme o dodržiavanie dezinfekcie rúk.
 4. Každý hosť musí vstúpiť do hotela cez hlavný vchod, kde mu náš recepčný tím odmeria telesnú teplotu. V prípade, ak bude hodnota nameranej teploty počas pobytu vyššia ako 37℃ alebo hosť prejaví niektorý zo symptómov ochorenia COVID-19, hotel si vyhradzuje právo hosťa neubytovať.
 5. V prípade symptómov ako horúčka, kašeľ a dýchavičnosť, je nevyhnutné, aby hosť zotrval na hotelovej izbe. Zároveň je potrebné, aby hosť informoval hotelovú recepciu o priebehu ochorenia prostredníctvom telefónu. Po spozorovaní týchto príznakov Vám pomôžeme so zabezpečením testovania a ďalšej lekárskej pomoci.
 6. Počas ubytovania sa vám ponúkneme visačku na kľučku „Nevstupovať do izby“, čo znamená, že zatiaľ čo všetky služby zostávajú dostupné, naši zamestnanci nevstúpia do vašej izby počas vášho pobytu, pokiaľ o to vyslovene nepožiadate (servírovanie jedál izbového servisu, doručenie batožiny, výmena uterákov a pod.).

V týchto náročných časoch neustále udržiavame najvyššiu úroveň našich služieb a bezpečnostný štandard vo všetkých priestoroch hotela.

Vylepšené štandardy čistenia a dezinfekcie
Okrem našich už aj tak vysokých štandardov hygieny, sanitácie a čistenia sme zvýšili aj naše pravidelné antivírusové dezinfekčné opatrenia vo všetkých priestoroch hotela. Patria sem kľučky dverí, zábradlia, tlačidlá výťahu, telefóny a ďalšie často dotýkané povrchy. Aby sme vám počas pobytu zvýšili pocit bezpečia, súčasťou vybavenia izieb sú teraz aj dezinfekčné prostriedky na ruky.

Dezinfekčné prostriedky a prostriedky osobnej ochrany
Sanitačné stanice sú k dispozícii vo verejných priestoroch nášho hotela. Pri výkone svojich povinností nosia naši zamestnanci masky na prekrytie horných dýchacích ciest.

Reštaurácia, Raňajkový salón a Bar
Odporúčaná vzdialenosť medzi každým hosťom je prísne dodržaná. Naši zamestnanci neustále zabezpečujú, aby boli vždy rešpektované najvyššie hygienické štandardy. Samozrejmosťou je tiež  možnosť servírovania jedál izbového servisu.

Tešíme sa, až vás privítame v bezpečnom prostredí Château Béla!
Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

+421-36-7577-600, +421-905-502-345, reception@chateau-bela.com