DOČASNÉ OBMEDZENIA V HOTELI – platné od 25.11.2021 

V súlade s aktuálnymi nariadeniami platnými od 25. novembra 2021 je Hotel Château Béla dočasne uzatvorený až do skončenia lockdown-u. Náš recepčný tím môžete kontaktovať telefonicky denne od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 16:00 alebo nám môžete napísať e-mail prostredníctvom adresy Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Na základe rozhodnutia ÚVZ SR a Vlády SR sú služby hotela obmedzené podľa zaradenia okresu Nové Zámky v Covid automate (zelená, oranžová, červená, bordová, čierna). Aktuálne zaradenie okresu Nové Zámky je „3. stupeň ohrozenia“.

Aktuálne zaradenie okresu Nové Zámky nájdete aj tu: https://automat.gov.sk/nove-zamky

PODMIENKY PRICESTOVANIA HOSTÍ ZO ZAHRANIČIA 

Od 9.júla 2021 nadobúda účinnosť nová Vyhláška 226/2021, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia ku karanténnym povinnostiam osôb po vstupe na územie Slovenskej republiky.

Každý, kto prichádza na územie Slovenskej republiky zo zahraničia, je povinný sa zaregistrovať na stránke korona.gov.sk cez formulár eHranica: https://korona.gov.sk/ehranica/. Týka sa to aj tých, čo sú zaočkovaní a uplatňujú si výnimku. Splnenie tejto povinnosti kontroluje priamo na hranici polícia.

Zaočkovaní nebudú musieť absolvovať karanténu. Očkovanie preukazujú potvrdením o zaočkovaní. Ostatné osoby budú musieť absolvovať karanténu a najskôr na piaty deň môžu absolvovať RT-PCR test.

Všetky aktuálne informácie nájdete TU

V týchto náročných časoch neustále udržiavame najvyššiu úroveň našich služieb a bezpečnostný štandard vo všetkých priestoroch hotela.

Vylepšené štandardy čistenia a dezinfekcie
Okrem našich už aj tak vysokých štandardov hygieny, sanitácie a čistenia sme zvýšili aj naše pravidelné antivírusové dezinfekčné opatrenia vo všetkých priestoroch hotela. Patria sem kľučky dverí, zábradlia, tlačidlá výťahu, telefóny a ďalšie často dotýkané povrchy. Aby sme vám počas pobytu zvýšili pocit bezpečia, súčasťou vybavenia izieb sú teraz aj dezinfekčné prostriedky na ruky.

Dezinfekčné prostriedky a prostriedky osobnej ochrany
Sanitačné stanice sú k dispozícii vo verejných priestoroch nášho hotela. Pri výkone svojich povinností nosia naši zamestnanci masky na prekrytie horných dýchacích ciest.

Reštaurácia, Raňajkový salón a Bar
Odporúčaná vzdialenosť medzi každým hosťom je prísne dodržaná. Naši zamestnanci neustále zabezpečujú, aby boli vždy rešpektované najvyššie hygienické štandardy. Samozrejmosťou je tiež  možnosť servírovania jedál izbového servisu.

Tešíme sa, až vás privítame v bezpečnom prostredí Château Béla!
Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.