+421-36-7577-600
reception@chateau-bela.com
Belá 1, 943 53, Slovakia

Izby & apartmány

Vyberte si izbu alebo apartmán z našej ponuky a doprajte si jedinečný zážitok.

Kalendár podujatí & balíčkov 2021

Nazrite do ponuky našich pobytových balíčkov, ktoré sme starostlivo zostavili tak, aby si na svoje prišiel každý z vás.

Jedlo & nápoje

Navštívte našu reštauráciu a vychutnajte si naše nové menu á la carte a slávne ocenené vína.

Zažite luxusnú dovolenku v Hoteli Château Béla s našimi špeciálnymi ponukami!

Romantický pobyt

Zažite výnimočný romantický čas v našom barokovom kaštieli, ktorý získal ocenenie "Najromantickejší historický hotel v Európe" 2013 & 2018.

Sila ticha

Príďte a strávte nezabudnuteľné chvíle v oáze relaxu! Doprajte svojmu telu odpočinok a zažite v Château Béla vzácne chvíle úplného rozmaznávania.

Sen gurmána

Kuchyňa kaštieľa je unikátnou destináciu aj pre tých najnáročnejších gurmánov. Ponúkame vynikajúce á la carte a slavné Château Belá vína.

Viac skvelých ponúk a výnimočných balíkov

Ponúkame Vám ďalšie špeciálne ponuky a balíky pre naše sezónne podujatia.
V prípade pretrvávajúcej nepriaznivej epidemiologickej situácie bude pobyt organizovaný v inom (náhradnom) termíne.

Pozývame Vás už šiestykrát s trojicou inštruktorov do kaštieľa Château Béla, kde sa aj vďaka príjemnému a ústretovému personálu budete cítiť ako doma. Už viac nezvažujte, kam na Slovensku, pretože jogový pobyt v Château Béla vám prináša oddych od každodenného zhonu, posilnenie tela a to všetko na mieste, kde sa stretáva luxus a tradícia. Okrem cvičení a meditácie môžete vychutnávať aj skvelé vína v štýlovom bare a podráždiť chuťové poháriky v reštaurácii kaštieľa.

Sadnite si do lotosového kvetu, zavrite oči a ponorte sa do seba.

Cvičiť sa bude vo vnútorných priestoroch, ale v prípade priaznivého počasia si môžete jogu vychutnať aj na čerstvom vzduchu obklopení zeleňou. Jogové pozície budú zamerané predovšetkým na zdravú chrbticu a jednoduché techniky relaxácie, ktoré pripravia naše telo na ďalšie obdobie. Po skončení pobytu budete schopní sami si doma zacvičiť zostavu, ktorá pomôže Vašej chrbtici - preventívne aj rehabilitačne v duchu hesla joga pre zdravie. Pobyt je vhodný aj ako prevencia proti stresu. Uniknite z uponáhľaného sveta do ticha a pokoja, nechajte sa u nás rozmaznávať. Na pobyte sa zúčastnia traja inštruktori, čo je pre Vás zárukou dokonalej ochutnávky rôznych jogových štýlov. 

CENA: 240,00 €/ cena pobytu pre 1 osobu
Cena zahŕňa ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe (možnosť jednolôžkovej izby za príplatok € 70,00), 5 lekcií jogy, zdravá strava vo forme polpenzie, vstup do hotelového wellness, fínska sauna, parný kúpeľ, vonkajší bazén, fitnes centrum, vstup do hotelového kina.

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých.
 
Rezervácie prijímame telefonicky na čísle +421-36-7577-600, +421-905-502-345 alebo emailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Monika Skokanová
Joga prišla ku mne v roku 2011, keď som si kúpila DVD Fredyho Ayisiho Môj život s jogou a postupne som zistila, že joga sa stáva prirodzenou časťou aj môjho života. Joga mi pomohla a stále pomáha lepšie spoznať seba a svet naokolo. Venujem sa tradičnej hatha joge, ktorej súčasťou je aj práca s dychom, očistné techniky, nasledovanie určitých morálnych a etických kódexov.

Tamara Tóth
Prvýkrát ma na jogu priviedla zvedavosť, prečo na karimatky pristupujú milióny ľudí na svete. U mňa to bola láska na prvú Šavasánu. O pár mesiacov po mojej úplne prvej joge som absolvovala intenzívny kurz inštruktora jogy a začala som viesť svoje hodiny. Vediem Hatha jogu a jemnú Flow joguMohendžodáro – tantrickú jogu pre ženy. Snažím sa do svojich hodín priniesť vždy niečo nové. Relaxáciu rada spestrujem spievaním mantier a stále sa vzdelávam ako v oblasti jogy, tak i po osobnostnej a duchovnej stránke.

Branislav Pongrácz
Braňov štýl vychádza prevažne zo slovenskej metódy s názvom Rozvaha pohybu a z tradičnej Hatha jogy, ktorej sa venoval v Thajsku a v Indii. Braňo nám predvedie svoje vnímanie jogy ako vedomého pohybu. Uvedomovať si, ako sa pohybujeme životom, čo a prečo sa nám deje je dôležitou zručnosťou na prežívanie rozvážneho a pokojného života. Pre Braňa to znamená aj žiť v súlade s Prírodou a Vesmírom ako celkom.

Platnosť 8. - 10. Október 2021.


PROGRAM

PIATOK 
15.00-16.00: Check in
16.45-17.00: Úvodné privítanie
17.00-18.10: Hodina jogy
18.30-19.30: Večera bufetovou formou
20.00-20.30: Zoznámenie v Modrom salóniku

SOBOTA 
07.30-08.30: Ranná hodina jogy
08.30-10.00: Raňajky
11.00-12.00: Hodina jogy
13.00-15.00: Individuálny obed (nie je v cene pobytu)
15.00-17.00: Voľný program
17.00-18.00: Večerná hodina jogy
18.30-20.00: Večera bufetovou formou
20.00-22.00: Voľný program

NEDEĽA 
07.30-08.30: Ranná hodina jogy
09.00-10.00: Raňajky
do 12.00: Neskorý check out

Hodnotenia hostí

„Človek sa počas života zatúla na rôzne miesta. Mnohé sú krásne a oslovia Vás tak, že sa tam chcete znovu vrátiť. Je však len pár tých, kde sa cítite naozaj ako doma, a takým miestom je Château Béla. Toto miesto má také čaro a atmosféru, že príjemní ľudia, obsluha a jedlo sú už len bonusom navyše. Ďakujem Vám všetkým!“
Eva Malacká
„Rozprávková svadba v kaštieli Château Béla bude nezabudnuteľným zážitkom a prekrásnou spomienkou nielen pre nás dvoch, ale určite aj pre všetkých našich hostí, ktorí sa cítili fantasticky vďaka krásnemu prostrediu, vynikajúcemu jedlu a milému personálu. Nevesty, ktoré sa rozhodnú pre Château Béla, nebudú sklamané!“
Veronika Zátyiková
„Bol som tu už mnohokrát pracovne, ale aj súkromne, aby som si užil krásy tohto rozprávkového miesta. Hotel je nádherný, okolie očarujúce. Služby a personál sú na skvelej úrovni. Všetko tip-top a na úrovni! Vrelo odporúčam každému.“
Boris Bordács
„Úžasné miesto na romantický víkend alebo svadbu. Priestranné izby zariadené v jedinečnom štýle, krásna záhrada, vonkajší bazén a naozaj ochotný personál. Vychutnali sme si úžasnú večeru v hotelovej reštaurácii. Určite sa ešte vrátime.“
Victoria Christopher

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

+421-36-7577-600, +421-905-502-345, reception@chateau-bela.com