+421-36-7577-600
reception@chateau-bela.com
Belá 1, 943 53, Slovakia

Doprajte si pauzu od svojich každodenných povinností a užite si víkend nabitý pozitívnou energiou a relaxáciou. Počas víkendu sa môžete tešiť na rôzne štýly jógy zamerané na zdravú chrbticu, ako aj zlepšenie mobility a flexibility vášho tela. Súčasťou víkendu je aj kurz intenzívnej flow jógy so zameraním na prepojenie jednotlivých pozícií s dychom, zlepšenie mobility nášho tela a ponorenie sa do nás samých vďaka záverečnej vedenej relaxácii. V prípade dobrého počasia budete cvičiť v prekrásnom areáli zámockého parku priamo pod korunami stromov, čo umocní pocit relaxácie. 

CENA: 259,00 €/ cena pobytu pre 1 osobu
Cena zahŕňa ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe (možnosť jednolôžkovej izby za príplatok € 70,00), 5 lekcií jogy, 2x 3-chodová fit večera, vstup do hotelového wellness, fínska sauna, parný kúpeľ, vonkajší bazén, fitnes centrum, vstup do hotelového kina a malý darček.

 Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých.
Rezervácie prijímame telefonicky na čísle +421-36-7577-600, +421-905-502-345 alebo emailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Petra Kozejová

Petra je aktívnou lektorkou jogy so zameraním na flow jogu a vinyasa jogu, počas ktorej prepája jednotlivé jogové pozície s dychom a plynulým prechodom medzi nimi. Na jej lekciách sa môžete tešiť nielen na intenzívne zahriatie celého tela a zapojenia svalov, ale tiež na príjemný strečing a vedenú relaxáciu. Vďaka nej si uvoľníte nielen telo,ale aj myseľ. Petra na svojich lekciách rada cvičiacim pomáha objavovať a prehlbovať rozsach ich schopností a znalostí v oblasti jogy a integrovať prepojenie tela, mysle a srdca do každodenného života.

Či už ste zvedavý začiatočník alebo pokročilý jogín, rozmanitosť lekcií Petry uspokojí každého z vás. Počas lekcie vás vyzve k tomu, aby ste prekonali samého seba, naučili sa niečo nové a naplní vás energiou a silou. Vďaka jej cestovateľskej vášni svoju jogovú prax prehlbuje počas svojich ciest v rôznych kútoch sveta, medzi ktoré patrí napr. Bali, Thajsko alebo Vietnam. Pravidelne tiež navštevuje workshopy a semináre so zahraničnými lektormi a svoje nadobudnuté skúsenosti následne predáva ďalej na svojich lekciách jogy.

Platnosť 10. - 12 September 2021.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

+421-36-7577-600, +421-905-502-345, reception@chateau-bela.com